Pramogų ir konkursų erdvės

IMG_3069
Vaikų pramogų erdvė

Atviras pleneras

Šventės partneris VŠĮ Mena Meną organizuoja vaikų užimtumą. Atviras pleneras – tapyba, molio lipdymas ir kitos pramogos.

Pleneras laukia vaikų

13:00 – 18:00 val
Vaikų pramogų erdvė

Šėlionių kampelis

Šėlionių kampelis. Pramogos ir užsiėmimai vaikams ir jaunimui: Šioje erdvėje bus daug galimybių augti: istorijos apie gėles ir dinozaurus, gamtos menas, lagaminas pilnas knygų… Kelioninės lazdos gamyba, nes tik su ja bus galima išsirengti ieškoti dvaro parke paslėpto lobio!!! Ir žaisti iš visos širdies, ką tik norėsi

Šėlionių kampelis dirba

13:00 – 18:00 val
dav
bitininkai_zagare
Konkursų erdvė

Konkursas “Geriausia 2019 m. Lietuvos bitininkų draugija”

Visos šventės metu vertinimo komisija stebės, registruos ir vertins bitininkų draugijas ir jų narius. Pasistenkite kuo aktyviau, išmaniau ir šauniau pasirodyti. Nugalėtojų laukia šaunūs prizai !!!

Konkursas tęsis visą šventės dieną 🙂

11:00 – 19:00 val
Konkursų erdvė

Konkursas “Savos gamybos bitininkavimo inventorius”

Sukūrėte, pasigaminote ir bitininkaujant naudojate įrankį, įrangą ar prietaisą? O gal apgyvendinote savo biteles naujame inovatyviame namelyje? Šis konkursas kaip tik Jums !!! Pristatykite savo gamybos įrankius, įrangą ar kitą bitinikavime naudingą inventorių, kuriį patys suprojektavote ar pasigaminote ir tapkite konkurso nugalėtojais. Laimėtojų laukia prizai !!! Prizo steigėjas UAB “Bičių korys”

UAB Bičių korys

Konkursas vyks

14:00 – 16:00 val
Butiniausio-inventoriaus1
jaunieji bitinkai
Vaikų pramogų erdvė

Vaikų ir jaunimo pažintinis konkursas „Pažinkime biteles”

Šventės partneris Lietuvos jaunųjų bitininkų asociacija “Gintarinis spiečius” organizuoja vaikų užimtumą. Mokomasis konkursas vaikams ir jaunimui “Pažinkime biteles”. Pažintinio konkurso metu supažindinsime su labai įdomiu ir paslaptingu bičių pasauliu. Iš labai arti leisime pažvelgti kaip gyvena ir dirba bitės. Susipažinsime su bičių sandara, bitininkystės įrankiais, priemonėmis. Ir dar daug, daug įdomybių.

Laukiame Jūsų

14:00 – 17:00 val
Konkursų erdvė

Konkursas, paroda, degustacija “Medaus karalius (-ienė)”

Šis konkursas skirtas bitininkams turintiems ką parodyti ir kuo pasigirti. Gaminate išskirtinį medų? O gal turite kitokių išskirtinių produktų ir norite juos pristatyti šventės lankytojams? Jūs parodykite ką turite, mes pasirūpinsime, kad šventės lankytojai tai pamatytų, paragautų ir nustebtų atradę. Šauniausiai pristatę ir gavę geriausią įvertinimą bus apdovanoti.

Laukiame Jūsų

14:00 – 17:00 val
HoneyShowPic1_large
medus degustacija
Konkursų erdvė

Konkursas – viktorina “Medaus žinovas”

Šis konkursas skirtas “rimtiems” bitininkams. Parodykite ką žinote apie bites, medų, bitininkystės istoriją. Nusprendusiems dalyvauti rekomenduojame pasiruošti iš anksto 🙂 Pasiskaityti, pasidomėti, gal šiek tiek paskanauti, įvairesnių rūšių medaus.

Konkursas – viktorina vyks

17:00 – 19:00 val
Konkursų erdvė

Bitininkų meistriškumo varžybos

Bitininkų meistriškumo varžybas pristato ir nugalėtojams vertingus prizus įteiks UAB Wilara.

UAB Wilara

Varžybos vyks

17:00 – 19:00 val
20604286_1866544796708626_6395552330951726608_n
IMG_2414 (1)
Scena prie dvaro

Aistė Tomkevičiūtė su grupe

Lietuvos muzikos padangėje vėl pasirodo Aistė Tomkevičiūtė – Aistay. Anksčiau kūrusi lietuvišką muziką su Einiumi Jaručiu, išleidusi kelias hitais tapusias dainas su populiariu didžėjumi bei Lithuania HQ kanalo bendraįkūrėju DWIN, galiausiai atrado tai, kas iš tiesų yra jos muzika. Šiuo metu bendradarbiauja su perspektyviais, muzikos pasaulyje gerai žinomais kūrėjais – Niko Barisu ir Artiomu Penkevičiumi

Pasirodymo laikas

20:00 – 21:00 val
Scena prie dvaro

Grupė Kūjeliai

Kūjeliai – muzikinė dviejų brolių ir bičiulių grupė. Jie išsiskiria savo padūkusiu folkišku skambesiu ir energingais gyvais pasirodymais!

„Kūjeliai“ savo autorinėje kūryboje su jaunatvišku žaismingumu ir entuziazmu stojasi ant folkloro pamatų. Jų dainose girdėti, kad šie vyručiai užaugo su lietuvišku folkloru; Jų dainose dar geriau girdėti, kad šie vyručiai labai linksmi ir nuoširdūs. Jie surengia šventę viešajame autobuse skanduodami „Kontrolierė“ ar dainuoja „Už tūkstančio durų“ riedėdami dviračiais.

Nežinau, kodėl man taip gera“, – „Kūjelių“ dainos frazė, taikliai apibūdina jų koncertų atmosferą. Pasidabinę drobiniais marškiniais, persirišę gitaras tautinėmis juostomis jie siautėja lyg rokenrolo koncerte. Apsiginklavę įvairiausiais instrumentais ir atlapaširdišku bendravimu, „Kūjeliai“ visus suvienija tikrom linksmybėm.

Pasirodymo laikas

21:15 – 22:30 val
abudu foto
Scena prie dvaro

Grupė ABUDU

Alternatyviosios muzikos grupė „Abudu“, kurią 2015 metais subūrė penki vaikinai iš Šakių rajono: Domantas STARKAUSKAS, Vytenis STARKAUSKAS, Leonas RĖČKUS, Lukas KERAITIS ir Tautvydas MAŽEIKA – jau spėjo išpopuliarėti su tokiais kūriniais kaip „Įkvėpimui“, „Tu miegi“, „Patinka“, „Pavasaris“ ir tapti vienu didžiausių lietuviškos muzikos grupių atradimų. Debiutinio albumo „Akys žvyro pilnos“ pristatymo koncertai Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune subūrė minias gerbėjų.

Pasirodymo laikas

23:00 – 24:00 val